metamorfozy_u_natusi

metamorfozy_u_natusi
natusiaczek13

środa, 30 czerwca 2010

Misskarineczka1



Nie podoba mi się kolor włosów jest za jasny do tej karnacji powinien być to ciemny brąz lub czarny wyglądało by wtedy dobrze.Fryzura pasuje.Hmm...kosmetyków nie masz więc makijażu tu nie ma.Przydałaby się ciemniejsza szminka na usta.Kolczyki są oki ;)

Moja ocenka7/10




Po:


Zmieniłam fryzurę na krótszą.Mało dało się zrobić to co bym chciała.Kolczyki bardziej dłuższe i czerwony kwiat uzupełniający.Bez sztucznych rzęs.









Ubrania przed:
Jest ładnie,elegancko.Wszystko ładnie połączyłaś.Dodatki też pasują.Wszystko ok nie mam zastrzeżeń.Zrobiłaś wszystko w miarę swoich ubrań ;)
fajnie ;D

moja ocenka 9/10














Ubrania po:
Hmmm dodatki pozostały te same.Z czarnego topu,czarnej spódniczki i żółtej ładnej bluzeczki zrobiłam sukienke ;D wydaje mi się że ładnie wyszło ;)

poniedziałek, 28 czerwca 2010

SelenaxDChic



Przed:
hmm masz własny szalony styl.Moim zdaniem to trochę kiczowate.Ale podoba mi się szminka i fryzura.Oprócz tych nie fajnych pasemek.Za dużo nie potrzebnych dodatków.Opaska nie pasuje i kolczyki też.Ogólnie twarz jest ładna.Makijaż niee pasuje mi...

Moja ocenka 5/10









Po:
Usta pomalowałam trzema odcieniami różu.Co dało fajny efekt.Oczy też pomalowałam trzema odcieniami:najpierw srebrny,fioletowy a na koniec czary wszystko w jednej linii.Włosy zmieniłam na ciemniejszy kolor ale nie oczarny.Fryzura wyszczupla twarz co wygląda ładnie.Dodatków nie dawałam uznałam,że to zbędne ;)













Ubrania przed:



hmmm tak jak makijaż ciężko określić.Nie podoba mi się ta stylizacja.Zabrałabym czapkę i zamiast tych trampek dałabym eleganckie buty wyglądało by lepiej o wiele.Tak jest za bardzo nie ten tegez...

Moja ocenka:4/10














Po:

Połączenie fioletu z czarnym.Spodobała mi się ta stylizacja.Dałam ci fioletową
bluzeczkę pod tą sukienkę co stworzyło super efekt plus te rajtuzy po prostu bosko i na dodatek bransoletka i ta fajna torba świetnie komponuje.Buty troszkę się zlewają ale jest gitnie ;)

niedziela, 27 czerwca 2010

JoasiaArbuzik25

Przed: Nie masz kosmetyków więc rozumiem.Masz ładną twarz ;)Sztuczne rzęsy nadają uroku bo całkowity brak makijażu to klapa.Fryzura ładna i pasuje ci.Szkoda,że nie masz kosmetyków.


Moja ocenka:8/10













Po:
Nic prawie nie zrobiłam bo się nie dało.Kolczyki zostały.Fryzura inna jest grzywka wygląda dobrze ;)












Ubrania przed:

No normalnie zaraz mnie szlak trafi!Sukienka ...no jest ale gdzie buty?!Dała bym ci 1 punkt jak by buty były!Nie no nic tu nie pasuje....Szkoda pisać.Gdzie masz ubrania?! Moja ocenka 1/10













Ubrania po:


Coś wykombinowałam.Ubrań prawie nie masz.Połączyłam dwie bluzki wyszedł nawet fajny top.Spodnie czarne rurki.Postawiłam na czerń i biel.Szalik jako dodatek.Bo nic nie masz prawie.Buty sandałki tu pasują.

Sweet.Victoria

Przed metamorfozą:



Ogólnie wygląd mi się podoba.Czerwona szminka tu pasuje.Kredka niebieska do niebieskich oczu nie pasuje.Zlewa się.Powinnaś użyć ciemniejszych cieni lub nie dawać tej kredki.Fryzura pasuje do całości tylko kolor mi nie pasuje i coś bym zmieniła.Szkoda,że nie ma dodatków.Ale jest ładnie ;)

Moja ocenka:7/10










Po metamorfozie:

Zmyła makijaż.Szminka pozostała taka sama.Oczy pomalowałam tuszem czarnym i konciki oczu pomalowałam delikatnie czarną kredką podkreśliłam je.Brakowało mi dodatków dałam te okulary dopełniją całość.Jesteś ss więc dałam ci tą fryzurę.Starałam się zrobić coś w twoim guście ;)

















UBRANIA:


Bardzo mi się podobało.Ładnie prosto,elegancko.Kolorystyka
śliczna.Wszystko do siebie pasuje.Nie mam co pisać bo jest
gustownie ;)

Moja ocenka 10/10




















UBRANIA PO:



W twojej szafie przeważa czerń.Zauważyłam,że masz eleganciki styl.Spodobała mi się ta spódniczka i ta biała bluzeczka.Aby dopełnić całość dałam ten płaszczyk,który świetnie się skomponował.Buty ciężkie,czarne,błyszczące.
pasują do całości ;)

metamorfozy

robię darmowe i bez podawania hasła metamorfozy.Chętni zapisujcie się do kolejki na moim klubie club_u_natalii lub napiszcie na moje konto na stardoll natusiaczek13