metamorfozy_u_natusi

metamorfozy_u_natusi
natusiaczek13

niedziela, 27 czerwca 2010

Sweet.Victoria

Przed metamorfozą:



Ogólnie wygląd mi się podoba.Czerwona szminka tu pasuje.Kredka niebieska do niebieskich oczu nie pasuje.Zlewa się.Powinnaś użyć ciemniejszych cieni lub nie dawać tej kredki.Fryzura pasuje do całości tylko kolor mi nie pasuje i coś bym zmieniła.Szkoda,że nie ma dodatków.Ale jest ładnie ;)

Moja ocenka:7/10










Po metamorfozie:

Zmyła makijaż.Szminka pozostała taka sama.Oczy pomalowałam tuszem czarnym i konciki oczu pomalowałam delikatnie czarną kredką podkreśliłam je.Brakowało mi dodatków dałam te okulary dopełniją całość.Jesteś ss więc dałam ci tą fryzurę.Starałam się zrobić coś w twoim guście ;)

















UBRANIA:


Bardzo mi się podobało.Ładnie prosto,elegancko.Kolorystyka
śliczna.Wszystko do siebie pasuje.Nie mam co pisać bo jest
gustownie ;)

Moja ocenka 10/10




















UBRANIA PO:



W twojej szafie przeważa czerń.Zauważyłam,że masz eleganciki styl.Spodobała mi się ta spódniczka i ta biała bluzeczka.Aby dopełnić całość dałam ten płaszczyk,który świetnie się skomponował.Buty ciężkie,czarne,błyszczące.
pasują do całości ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz