Ogólnie wygląd mi się podoba.Czerwona szminka tu pasuje.Kredka niebieska do niebieskich oczu nie pasuje.Zlewa się.Powinnaś użyć ciemniejszych cieni lub nie dawać tej kredki.Fryzura pasuje do całości tylko kolor mi nie pasuje i coś bym zmieniła.Szkoda,że nie ma dodatków.Ale jest ładnie ;)
Moja ocenka:7/10
Po metamorfozie:
UBRANIA:

Bardzo mi się podobało.Ładnie prosto,elegancko.Kolorystyka
śliczna.Wszystko do siebie pasuje.Nie mam co pisać bo jest
gustownie ;)
Moja ocenka 10/10
UBRANIA PO:

W twojej szafie przeważa czerń.Zauważyłam,że masz eleganciki styl.Spodobała mi się ta spódniczka i ta biała bluzeczka.Aby dopełnić całość dałam ten płaszczyk,który świetnie się skomponował.Buty ciężkie,czarne,błyszczące.
pasują do całości ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz