Przed:
hmm masz własny szalony styl.Moim zdaniem to trochę kiczowate.Ale podoba mi się szminka i fryzura.Oprócz tych nie fajnych pasemek.Za dużo nie potrzebnych dodatków.Opaska nie pasuje i kolczyki też.Ogólnie twarz jest ładna.Makijaż niee pasuje mi...
Moja ocenka 5/10
Po:
Usta pomalowałam trzema odcieniami różu.Co dało fajny
Ubrania przed:
hmmm tak jak makijaż ciężko określić.Nie podoba mi się ta stylizacja.Zabrałabym czapkę i zamiast tych trampek dałabym eleganckie buty wyglądało by lepiej o wiele.Tak jest za bardzo nie ten tegez...Moja ocenka:4/10
Po:

Połączenie fioletu z czarnym.Spodobała mi się ta stylizacja.Dałam ci fioletową
bluzeczkę pod tą sukienkę co stworzyło super efekt plus te rajtuzy po prostu bosko i na dodatek bransoletka i ta fajna torba świetnie komponuje.Buty troszkę się zlewają ale jest gitnie ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz