metamorfozy_u_natusi

metamorfozy_u_natusi
natusiaczek13

poniedziałek, 28 czerwca 2010

SelenaxDChic



Przed:
hmm masz własny szalony styl.Moim zdaniem to trochę kiczowate.Ale podoba mi się szminka i fryzura.Oprócz tych nie fajnych pasemek.Za dużo nie potrzebnych dodatków.Opaska nie pasuje i kolczyki też.Ogólnie twarz jest ładna.Makijaż niee pasuje mi...

Moja ocenka 5/10









Po:
Usta pomalowałam trzema odcieniami różu.Co dało fajny efekt.Oczy też pomalowałam trzema odcieniami:najpierw srebrny,fioletowy a na koniec czary wszystko w jednej linii.Włosy zmieniłam na ciemniejszy kolor ale nie oczarny.Fryzura wyszczupla twarz co wygląda ładnie.Dodatków nie dawałam uznałam,że to zbędne ;)













Ubrania przed:



hmmm tak jak makijaż ciężko określić.Nie podoba mi się ta stylizacja.Zabrałabym czapkę i zamiast tych trampek dałabym eleganckie buty wyglądało by lepiej o wiele.Tak jest za bardzo nie ten tegez...

Moja ocenka:4/10














Po:

Połączenie fioletu z czarnym.Spodobała mi się ta stylizacja.Dałam ci fioletową
bluzeczkę pod tą sukienkę co stworzyło super efekt plus te rajtuzy po prostu bosko i na dodatek bransoletka i ta fajna torba świetnie komponuje.Buty troszkę się zlewają ale jest gitnie ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz