metamorfozy_u_natusi

metamorfozy_u_natusi
natusiaczek13

niedziela, 27 czerwca 2010

JoasiaArbuzik25

Przed: Nie masz kosmetyków więc rozumiem.Masz ładną twarz ;)Sztuczne rzęsy nadają uroku bo całkowity brak makijażu to klapa.Fryzura ładna i pasuje ci.Szkoda,że nie masz kosmetyków.


Moja ocenka:8/10













Po:
Nic prawie nie zrobiłam bo się nie dało.Kolczyki zostały.Fryzura inna jest grzywka wygląda dobrze ;)












Ubrania przed:

No normalnie zaraz mnie szlak trafi!Sukienka ...no jest ale gdzie buty?!Dała bym ci 1 punkt jak by buty były!Nie no nic tu nie pasuje....Szkoda pisać.Gdzie masz ubrania?! Moja ocenka 1/10













Ubrania po:


Coś wykombinowałam.Ubrań prawie nie masz.Połączyłam dwie bluzki wyszedł nawet fajny top.Spodnie czarne rurki.Postawiłam na czerń i biel.Szalik jako dodatek.Bo nic nie masz prawie.Buty sandałki tu pasują.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz