Moja ocenka:8/10
Po:
Ubrania przed:

No normalnie zaraz mnie szlak trafi!Sukienka ...no jest ale gdzie buty?!Dała bym ci 1 punkt jak by buty były!Nie no nic tu nie pasuje....Szkoda pisać.Gdzie masz ubrania?! Moja ocenka 1/10
Ubrania po:
Coś wykombinowałam.Ubrań prawie nie masz.Połączyłam dwie bluzki wyszedł nawet fajny top.Spodnie czarne rurki.Postawiłam na czerń i biel.Szalik jako dodatek.Bo nic nie masz prawie.Buty sandałki tu pasują.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz