Nie podoba mi się kolor włosów jest za jasny do tej karnacji powinien być to ciemny brąz lub czarny wyglądało by wtedy dobrze.Fryzura pasuje.Hmm...kosmetyków nie masz więc makijażu tu nie ma.Przydałaby się ciemniejsza szminka na usta.Kolczyki są oki ;)
Moja ocenka7/10
Po:
Zmieniłam fryzurę na krótszą.Mało dało się zrobić to co bym chciała.Kolczyki bardziej dłuższe i czerwony kwiat uzupełniający.Bez sztucznych rzęs.
Ubrania przed:
Jest ładnie,elegancko.Wszystko ładnie połączyłaś.Dodatki też pasują.Wszystko ok nie mam zastrzeżeń.Zrobiłaś wszystko w miarę swoich ubrań ;)fajnie ;D
moja ocenka 9/10
Ubrania po:
Hmmm dodatki pozostały te same.Z czarnego topu,czarnej spódniczki i żółtej ładnej bluzeczki zrobiłam sukienke ;D wydaje mi się że ładnie wyszło ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz